Naše firma byla založena v roce 1998 a na trhu stínící techniky působí tedy letos již více než 13 let. Jsme zaměřeni na dodávku a montáž stínící techniky do rodinných domů a bytů,ale také do firemních prostor.V oblasti protisluneční ochrany a sítí proti hmyzu nabízíme v současné době téměř 300 produktů,většinu z nich v barevné škále minimálně několika desítek,častěji spíše stovek barevných odstínů a variací.Jsme připraveni vybavit váš domov stínící technikou od střechy až po okna,od dekorace po zatemnění.

Co od nás můžete očekávat
Základem naší obchodní filozofie vždy byl individuální přístup ke každému zákazníkovi,výroba na míru a ve spolupráci se zákazníky pak odborný výběr optimálního stínícího systému,který bude nejlépe vyhovovat vašim technickým požadavkům a finančním možnostem. Na všechny dodávané produkty poskytujeme standartně 2-letou záruku a samozřejmostí je,kromě záručního i pozáruční servis.

Co od nás očekávat nemůžete
Zásadně se nezabýváme dodávkami levné a nekvalitní stínící techniky z asijských zemí,různých hypermarketů a tržnic.Od nás získáte výrobky zhotovené v České republice z komponentů vyrobených v zemích EU nebo kompletně vyrobené v Rakousku,Německu,Holandsku.Vzhledem k rozsáhlosti našeho sortimentu nelze zasílat zákazníkům ceníky,které nyní tvoří cca 500 stran formátu A4 a neustále se aktualizují a rozšiřují